Company News

Social (S)caring Brands – Takto bychom vás chtěli odměnit….

Vit Horky - 05 NOVEMBER 2012
Social (S)caring Brands – Takto bychom vás chtěli odměnit….

Společnost Brand Embassy v říjnu 2012 realizovala výzkum Social (S)caring Brands na výběru 50 značek z České republiky a 50 značek z Velké Británie z 12 různých odvětví. Požádali jsme o účast dobrovolníky, kteří zajišťovali tzv. mystery výzkum. Nyní přišel čas je odměnit....

Social (S)Caring Brands

Cílem výzkumu bylo prověřit úroveň online komunikace zákaznických center zkoumaných značek, porovnat jejich výsledky v rámci komunikace prostřednictvím Facebooku a online formulářů nebo e-mailů a porovnat vyspělost trhu zákaznické péče na sociálních sítích, tzv. social care, mezi Českou republikou a Velkou Británií.

Výherci digitálního fotoaparátu

K tomu, abychom výzkum mohli realizovat, nám pomohlo několik mystery respondentů, kteří se ho aktivně účastnili a společnostem pokládaly dotazy týkající se zákaznické podpory. Každý z respondentů si po skončení výzkumu mohl tipnout průměrnou rychlost odpovědi všech zkoumaných značek na Facebooku v České republice. Tři nejbližší tipy vyhrávají digitální fotoaparát Lumix. Průměrná rychlost odpovědí všech zkoumaných značek v České republice na Facebooku byla téměř 10,5 hodiny (10:24:51). Nejnižší tip byl 4 minuty a nejvyšší tip 16 hodin 6 minut a 6 sekund.

Brand Embassy gratuluje těmto vítězům:

Elišce Vyhnánkové (3:10:00)
Jaroslavu Čechovi (9:02:00)
Pavlu Dřímalovi (16:06:06)

Výhru si prosím vyzvedněte v kanceláři Brand Embassy v Techsquare do 14 dnů osobně (na základě předložení OP). Všem mystery respondentům bychom rádi poděkovali za jejich pomoc a čas!